BlåmansLøpene - etappe 3
Il. Varegg Fleridrett.
Fjellveien til Blåmanen
Resultatliste per klasse
Kvinner 19 år og yngre | Kvinner Senior | Kvinner Veteran (35-39 år) | Kvinner Veteran (40-44 år) | Kvinner Veteran (45-49 år) |
Kvinner Veteran (50-54 år) | Kvinner Veteran (55-59 år) | Kvinner Veteran Super (65+) | Menn 19 år og yngre | Menn Senior |
Menn Veteran (35-39 år) | Menn Veteran (40-44 år) | Menn Veteran (45-49 år) | Menn Veteran (50-54 år) | Menn Veteran (55-59 år) |
Menn Veteran (65-69 år) | Trim uten annonsert tid |
Resultatliste Kvinner 19 år og yngre | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Ellefsen Hopland,Christina | Varegg Fleridrett | 40:44 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Johansson,Anne Kristine | NOTEAM | 53:24 + 00:00 |
2 | Stensby,Marit | Lea Klubb Og Forening / Btc | 56:23 + 02:59 |
3 | Sørland,Gunn-Therese | Fjellgeitene | 57:36 + 04:12 |
4 | Kjærevik,Ann Helen | Hsi | 58:26 + 05:02 |
5 | Flataker,Patricia Viviana A. | Varegg Fleridrett | 1:05:39 + 12:15 |
6 | Jørgensen,Janne Christine | Sweco Bil | 1:07:04 + 13:40 |
Resultatliste Kvinner Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Christie,Caroline | Varegg Team Melkesyre | 44:37 + 00:00 |
2 | Skogseide,Bente | Varegg Team Melkesyre | 58:47 + 14:10 |
3 | Van Der Laan,Judith | NOTEAM | 1:01:37 + 17:00 |
Resultatliste Kvinner Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Svendal,Gro | Team Melkesyre | 42:27 + 00:00 |
2 | Linde,Christina M. | Varegg Il/løplabbet | 46:57 + 04:30 |
3 | Sommer,Nancy | Varegg Fleridrett | 48:58 + 06:31 |
4 | Liland,Hanne | Varegg Team Melkesyre | 50:07 + 07:40 |
5 | Goga,Nina | Bergens Turnforening | 55:03 + 12:36 |
6 | Kristiansen,Anette | Fenring Il | 1:25:55 + 43:28 |
Resultatliste Kvinner Veteran (45-49 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Johnsen,Tone | Team Melkesyre | 55:17 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Veteran (50-54 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Ersland,Anna | Hsi | 53:59 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Veteran (55-59 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Morvik,Bente | Varegg | 1:02:27 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Veteran Super (65+) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Nagell-Dahl,Halldis | Tif. Viking | 1:06:58 + 00:00 |
Resultatliste Menn 19 år og yngre | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Øvergaard Aarvik,Stian | Gneist Il | 33:48 + 00:00 |
2 | Instanes,Daniel | Varegg Fleridrett | 35:56 + 02:08 |
3 | Ekrheim,Olav | Team Jakkoolci | 36:58 + 03:10 |
4 | Austevoll,Vegard | Kalandseid Il | 37:29 + 03:41 |
5 | Norheim,Stian | Gneist Il | 38:34 + 04:46 |
6 | Øvre-Helland,Sondre | Tif Viking | 39:04 + 05:16 |
7 | Eikner,Jakob | Jakkoolci | 40:06 + 06:18 |
8 | Løtveit,Mikkel | Norna-Salhus | 53:27 + 19:39 |
Resultatliste Menn Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Færø,Halfdan-Emil | Gular | 35:35 + 00:00 |
2 | Monssen,Ketil | NOTEAM | 35:47 + 00:12 |
3 | Stengrundet,Tore | Nordre Trysil Il | 36:13 + 00:38 |
4 | Roll Karlsen,Espen | Bfg Bergen | 37:55 + 02:20 |
5 | Haugen,Svein Arne | Fjellgeitene | 38:17 + 02:42 |
6 | Mollandsøy,Mats | Bfg Bergen | 38:22 + 02:47 |
7 | Magnussen,Jonas | Fjellgeitene | 39:14 + 03:39 |
8 | Angermund,Henrik | Btc / Varegg / Lea Trim Og For | 40:05 + 04:30 |
9 | Steinsland,Mats | Varegg Team Melkesyre | 41:10 + 05:35 |
10 | Espe,Idar Heimdal | Fjellgeitene | 41:19 + 05:44 |
11 | Syversen,Sveinung | NOTEAM | 43:16 + 07:41 |
12 | Simonsen,Kristian A | Varegg | 44:15 + 08:40 |
13 | Holmen,Johan | Byaasen Skiklub | 44:28 + 08:53 |
14 | Rasmussen,Edvin | Jusitita Triatlonklubb | 44:31 + 08:56 |
15 | Van Der Heijden,Thom | Statoil Bil | 44:50 + 09:15 |
16 | Antonsen,Jan Martin | Hgv Run | 45:47 + 10:12 |
17 | Gøtze,Peter | NOTEAM | 45:51 + 10:16 |
18 | Nesttun,Christer | Morgenfuglfit | 53:23 + 17:48 |
19 | Haugstad,Jarle | Smellfeit Fjellgeit | 54:59 + 19:24 |
20 | Malum,Bjarte | NOTEAM | 55:25 + 19:50 |
Resultatliste Menn Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Nilsen,Ørjan | Fjellgeitene | 38:08 + 00:00 |
2 | Nesse,Haagen | Fjellgeitene | 41:43 + 03:35 |
3 | Stenseth,Stian | Head Energy | 43:45 + 05:37 |
4 | Erstad,Roger | Varegg/fjellgeitene | 45:11 + 07:03 |
5 | Rotevatn,Christian | NOTEAM | 46:19 + 08:11 |
6 | Simonsen,Remi | NOTEAM | 50:44 + 12:36 |
7 | Løtveit,Karl | Hib | 53:33 + 15:25 |
8 | Soutzo,Wyatt | Team Canada | 53:42 + 15:34 |
9 | Pedersen,Espen V. | Melkesyre.no | 55:55 + 17:47 |
Resultatliste Menn Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Fimreite,Stian | Run | 40:44 + 00:00 |
2 | Styrvoll,Kjetil | Opptur Motbakkeklubb | 40:50 + 00:06 |
3 | Svihus,Årstein | Varegg | 42:06 + 01:22 |
4 | Tronstad,Morten | Varegg Team Melkesyre | 44:39 + 03:55 |
5 | Larsen,Truls | Stax | 46:59 + 06:15 |
6 | Skogseide,Jan Erik | Varegg Team Melkesyre | 52:54 + 12:10 |
7 | Tverfjell,Audun | Smellfeit Fjellgjeit | 53:28 + 12:44 |
8 | Larsen,Thor-Jacob | Team Melkesyre | 53:29 + 12:45 |
Resultatliste Menn Veteran (45-49 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Dyrvik,Kjetil | Voss Folkehøgsk | 37:32 + 00:00 |
2 | Bongom,Bjørn Harald | Varegg/fjellgeitene | 41:03 + 03:31 |
3 | Klanderud,Tore | Varegg Fleridrett | 41:46 + 04:14 |
4 | Instanes,Bjørn | Varegg Fleridrett | 44:27 + 06:55 |
5 | Mossestad,Freddy | Team Melkesyre | 44:32 + 07:00 |
6 | Grønnestad,Dag | Fjellgeitene / Åsane Ck | 46:10 + 08:38 |
7 | Brun,Øystein | Fisken Bil | 48:55 + 11:23 |
8 | York,John Nova | Varegg Fleridrett | 51:07 + 13:35 |
9 | Burås,Bjørn | Trysil SK | 52:29 + 14:57 |
10 | Johnsen,Helge | Team Melkesyre | 1:02:56 + 25:24 |
Resultatliste Menn Veteran (50-54 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Can,Sezgine | Vannkanten | 43:45 + 00:00 |
2 | Meyer,Robert | Csc Bil | 44:27 + 00:42 |
3 | Hansen,Rune | Csc | 44:47 + 01:02 |
4 | Lavik,Tor Kristian | Åsane/hordvik | 48:08 + 04:23 |
5 | Øvre-Helland,Frode | NOTEAM | 48:30 + 04:45 |
6 | Haugland,Dag | Varegg | 51:37 + 07:52 |
7 | Larsen,Øystein Tombre | Varegg Team Melkesyre | 53:09 + 09:24 |
8 | Angerman,Erik | Melkesyre | 53:59 + 10:14 |
9 | Tor Martin,Koppang | NOTEAM | 55:46 + 12:01 |
10 | Hauso,Morten | Bfg Bergen | 57:05 + 13:20 |
11 | Bertelsen,Ove | Varegg Team Melkesyre | 1:01:39 + 17:54 |
Resultatliste Menn Veteran (55-59 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Clausen,Claus | Askøy Sykkelklubb | 42:51 + 00:00 |
2 | Lien,Christian | Fender Marine B.i.l. | 51:18 + 08:27 |
3 | Andersen,Ole | Anders O Grevstad | 53:45 + 10:54 |
Resultatliste Menn Veteran (65-69 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Anglevik,Roger | Il Fri | 54:11 + 00:00 |
2 | Søvik,Svein | Søvik Bil | 56:31 + 02:20 |
3 | Høiberg,Arnt Ivar | Varegg Team Melkesyre | 1:03:53 + 09:42 |
4 | Mæhle,Bjørn Ove | Hsi | 1:04:10 + 09:59 |
5 | Håheim,Lars | Viking | 1:05:18 + 11:07 |
Resultatliste Trim uten annonsert tid | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
| Andersland,Magnus | Fana | Fullført |
| Klungsøyr,Kari | Hsi | Fullført |
| Lindberg,Geir | Varegg Fleridrett | Fullført |
| Lindberg,Ida | Varegg Fleridrett | Fullført |
| Thomassen,Kristian Fredrik | Varegg Fleridrett | Fullført |
Hjemmeside:Il. Varegg Fleridrett Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com
17.11.13 08:43:28 eTiming versjon 3.6 Emit as
Lisensen tilhører: Varegg il