Mellomdistanse Motbakkeløp 2019
Varegg Fleridrett
Onsdag 2. oktober 2019
Resultatliste per klasse
Kvinner 19 år og yngre | Kvinner Senior | Kvinner Veteran (35-39 år) | Kvinner Veteran (40-44 år) | Menn Senior |
Menn Veteran (35-39 år) | Menn Veteran (40-44 år) | Menn Veteran (45-49 år) | Menn Veteran (50-54 år) | Superrekrutter |
Gutter 11 til 14 år | Jenter 11 til 14 år |
Resultatliste Kvinner 19 år og yngre | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Eldevik,Selma | Varegg | 04:06 + 00:00 |
2 | Knudsen,Thea Charlotte | Varegg | 04:13 + 00:07 |
3 | Tveit Songstad,Ida | Varegg | 04:53 + 00:47 |
4 | Davidova,Erika | Varegg | 05:27 + 01:21 |
5 | Grove,Ellen Lovise | Varegg | 06:09 + 02:03 |
Resultatliste Kvinner Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Zijerveld,Esther | Uten Klubb | 05:07 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Munthe-Kaas,Henriette | Varegg - Fjellgeitene | 05:21 + 00:00 |
2 | Toskedal,Nina | Varegg | 05:45 + 00:24 |
Resultatliste Kvinner Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Christie,Caroline | Varegg - Fjellgeitene | 04:29 + 00:00 |
Resultatliste Menn Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Kalchev,Angel | Varegg - Fjellgeitene | 03:50 + 00:00 |
Resultatliste Menn Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Oma,Gard | Uten Klubb | 04:16 + 00:00 |
2 | Urheim,Kristoffer Beer | Varegg | 04:26 + 00:10 |
3 | Valevatn,Kristian | Uten Klubb | 04:32 + 00:16 |
Resultatliste Menn Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Engeli,Lars | Varegg - Fjellgeitene | 04:08 + 00:00 |
2 | Simonsen,Kristian | Varegg | 04:29 + 00:21 |
Resultatliste Menn Veteran (45-49 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Thomassen,Pål | Varegg - Fjellgeitene | 04:26 + 00:00 |
2 | Instebø,Tore | Varegg | 04:33 + 00:07 |
Resultatliste Menn Veteran (50-54 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Klanderud,Tore | Varegg | 04:27 + 00:00 |
2 | Gaupholm,Bernt | Varegg | 04:49 + 00:22 |
Resultatliste Superrekrutter | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
| ,Peter | NOTEAM | 06:49 |
| Almeland-Stub,Vestar | Varegg | 07:35 |
| Arsland,Iren | NOTEAM | 07:51 |
| Bekkenes,Andreas | Varegg | 08:20 |
| Berg Angell,Aslak | NOTEAM | 08:30 |
| Bertheussen,Sigrid | NOTEAM | 08:59 |
| Bolstad,Andreas | Varegg | 05:52 |
| Eide,Samuel | Varegg | 08:15 |
| Eltvik Vindfeld,Aksel | Varegg | 06:25 |
| Gislefoss,Peder | Uten Klubb | 06:43 |
| Herland,Mia | NOTEAM | 08:23 |
| Hitland,helene | NOTEAM | 07:04 |
| Hovda,Ingeborg | Varegg | 07:03 |
| Langeland,Haakon | Varegg | 05:38 |
| Lekve,Simon Søndervik | Varegg | 06:37 |
| Lemme-Nilsen,Maria | Varegg | 09:08 |
| Mjanger-Olsen,Daniel | Varegg | 06:09 |
| Moe,Hans Theodor | Varegg | 06:13 |
| Neumann-Fagereng,Felix | Varegg | 06:47 |
| Okkenhaug,Håkon | NOTEAM | 07:44 |
| Ramsvik,Ingrid Oma | Varegg | 07:20 |
| Refsnes,Amalie | Varegg | 09:08 |
| Revheim-Hansen,Hennie | Varegg | 07:47 |
| Revheim-Hansen,Haakon | Uten Klubb | 06:19 |
| Rosenberg,Oscar Johan | Varegg | 04:51 |
| Sandøy,Tilde | Varegg | 08:44 |
| Schilbred-Eriksen,Nora | Varegg | 05:35 |
| Stub,Elea | Varegg | 07:20 |
| Teigland-Skår,Mons | Varegg | 08:02 |
| Thorsnes,Mia | NOTEAM | 07:20 |
| Tuseth,Peder | Varegg | 05:23 |
| Urheim,Marie Falkanger | Varegg | 07:05 |
| Vevle,Susanna Sirks | Varegg | 07:13 |
| Von Erpecom-Halvorsen,Herman | Varegg | 05:28 |
| Watne,Felix | Varegg | 06:47 |
| Wictorsson,Nora Skaar | Varegg | 06:41 |
Resultatliste Gutter 11 til 14 år | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Haaheim,Aron | Varegg | 05:12 + 00:00 |
2 | Ellingsen,Sindre | Varegg | 05:17 + 00:05 |
3 | Hovda,Knut | Varegg | 05:19 + 00:07 |
4 | Veidung,Henrik | NOTEAM | 05:23 + 00:11 |
Resultatliste Jenter 11 til 14 år | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Rosenberg,Julia Helene | Varegg | 04:59 + 00:00 |
2 | Karlsen,Aurora | Varegg | 05:06 + 00:07 |
3 | Skråmestø Ramsfjell,Linnea | Varegg | 05:13 + 00:14 |
4 | Schilbred-Eriksen,Mathea Sofie | Varegg | 05:19 + 00:20 |
6 | Irgens,Alexandra | Varegg | 05:37 + 00:38 |
7 | Haaheim,Aurora | Varegg | 05:41 + 00:42 |
8 | Eldevik,Jenny | Varegg | 06:13 + 01:14 |
9 | Jordan-Lokøy,Maya | Varegg | 06:24 + 01:25 |
10 | Lemme Nilsen,Elise | Varegg | 06:25 + 01:26 |
11 | Rygh,Livia | Varegg | 06:27 + 01:28 |
13 | Nordahl-Lund,Malin | Varegg | 07:14 + 02:15 |
14 | Thomassen,Marie | Varegg | 07:29 + 02:30 |
02.10.19 21:04:04 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as
Lisensen tilhører: Varegg il