Fløyenkarusellen - etappe 4
Il. Varegg Fleridrett.
Fjellveien til Fløyen
11.03.15
Resultatliste per klasse
Kvinner 19 år og yngre | Kvinner Senior | Kvinner Veteran (35-39 år) | Kvinner Veteran (40-44 år) | Kvinner Veteran (45-49 år) |
Kvinner Veteran (50-54 år) | Kvinner Veteran (55-59 år) | Kvinner Veteran (60-64 år) | Kvinner Veteran 65 år og eldre | Menn Senior |
Menn Veteran (35-39 år) | Menn Veteran (40-44 år) | Menn Veteran (45-49 år) | Menn Veteran (50-54 år) | Menn Veteran (55-59 år) |
Menn Veteran (60-64 år) | Menn Veteran (65-69 år) | Gutter 11 til 14 år |
Resultatliste Kvinner 19 år og yngre | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Klanderud,Lisa | Uib | 18:12 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Dvergsdal,Eli Anne | Gular | 11:30 + 00:00 |
2 | Fleten,Julia | NOTEAM | 16:30 + 05:00 |
3 | Torvund,Hilde | NOTEAM | 16:37 + 05:07 |
4 | Gjerde Christiansen,Mari | Bsi Friluft | 16:47 + 05:17 |
5 | Søgnen Haugsbø,Eirin | Skansens Bk Damer | 17:00 + 05:30 |
6 | Kvåle Myksvoll,Sigrid | NOTEAM | 17:09 + 05:39 |
7 | Halland,Kari | Fjellgeitene | 17:26 + 05:56 |
8 | Flataker,Patricia | Varegg Fleridrett | 18:00 + 06:30 |
9 | Steinsland,Malene | NOTEAM | 18:11 + 06:41 |
Resultatliste Kvinner Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Christie,Caroline | Varegg - Fjellgeitene | 13:56 + 00:00 |
2 | Haukenes,Siri | Varegg Fleridrett | 16:41 + 02:45 |
3 | Bøe,Merete | NOTEAM | 20:30 + 06:34 |
4 | Andersen,Hege | NOTEAM | 21:56 + 08:00 |
5 | Nystad,Siri Skarveland | NOTEAM | 24:41 + 10:45 |
Resultatliste Kvinner Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Vannes,Solveig | Hsi | 15:26 + 00:00 |
2 | Riddergård,Lise | NOTEAM | 22:24 + 06:58 |
Resultatliste Kvinner Veteran (45-49 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Perstølen,Torunn | Team Melkesyre | 14:18 + 00:00 |
2 | Liland,Hanne | Varegg Fleridrett | 15:07 + 00:49 |
3 | Johnsen,Tone | Varegg Team Melkesyre | 16:24 + 02:06 |
4 | Heggernes,Pinar | Team Melkesyre | 17:10 + 02:52 |
5 | Andersen,Bente | Bergen Kommune | 20:17 + 05:59 |
6 | Johansen,Hilde | Evry/melkesyre | 21:37 + 07:19 |
7 | Hansen,Siw Else | Stamina Askøy | 24:46 + 10:28 |
Resultatliste Kvinner Veteran (50-54 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Gjesdal,Wenche | Varegg Fleridrett | 17:45 + 00:00 |
2 | Lyssand,Gro Anne | Opptur Motbakkeklubb | 18:56 + 01:11 |
3 | Vorland,Marit | Hsi | 19:39 + 01:54 |
4 | Herland,Tone | Opptur Motbakkeklubb | 19:46 + 02:01 |
Resultatliste Kvinner Veteran (55-59 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Ersland,Anna | Hsi | 15:52 + 00:00 |
2 | Quivey,Eva | Varegg Team Melkesyre | 16:06 + 00:14 |
Resultatliste Kvinner Veteran (60-64 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Morvik,Bente | Varegg Fleridrett | 18:20 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Veteran 65 år og eldre | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Nagell-Dahl,Halldis | Viking | 20:20 + 00:00 |
Resultatliste Menn Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Hovind-Angermund,Stian | Varegg - Team Melkesyre/fjellgei | 10:20 + 00:00 |
2 | Finne,Martin | Gular | 10:31 + 00:11 |
3 | Hystad,Jacob | Stord Il | 11:17 + 00:57 |
4 | Wennerberg,Fabian | Varegg Fleridrett | 11:25 + 01:05 |
5 | Solbakken,Viljar | Gular | 11:36 + 01:16 |
6 | Aasen,Andrè | Team Melkesyre | 12:13 + 01:53 |
7 | Ådlandsvik,Endre | Run, Endre, Run! | 14:00 + 03:40 |
8 | Klausen,Mads | Nabolaget | 14:38 + 04:18 |
Resultatliste Menn Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Andresen,Trygve | Varegg - Fjellgeitene | 10:55 + 00:00 |
2 | Nilsen,Ørjan | Varegg - Fjellgeitene | 11:07 + 00:12 |
3 | Simmenes,Helge | NOTEAM | 11:36 + 00:41 |
4 | Blom,Olav | Nordea Liv | 21:52 + 10:57 |
Resultatliste Menn Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Thomassen,Pål | Varegg - Fjellgeitene | 12:21 + 00:00 |
2 | Engeli,Lars | Varegg - Fjellgeitene | 12:25 + 00:04 |
3 | Eithun,Arne | Sogndal | 12:42 + 00:21 |
4 | Tobiassen,Karl-Magnus | Varegg Fleridrett | 13:04 + 00:43 |
5 | Hodnekvam,Frode | NOTEAM | 13:07 + 00:46 |
6 | Nyhammer,Roger | Team Melkesyre | 13:50 + 01:29 |
7 | Brevik,Jarle | Mrc Solberg &andersen | 20:24 + 08:03 |
Resultatliste Menn Veteran (45-49 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Bongom,Bjørn Harald | Varegg - Fjellgeitene | 12:08 + 00:00 |
2 | Klanderud,Tore | Varegg Fleridrett | 12:16 + 00:08 |
3 | Sørhøy,Frode | Varegg Team Melkesyre | 12:50 + 00:42 |
Resultatliste Menn Veteran (50-54 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Kjærner-Semb,Jan | Varegg Fleridrett | 12:17 + 00:00 |
2 | Bu,Frank | Varegg Team Melkesyre | 12:35 + 00:18 |
3 | Brun,Øystein | Varegg Team Melkesyre | 12:43 + 00:26 |
4 | Morken,Jan Frode | Fjellgeitene | 13:08 + 00:51 |
5 | Bertelsen,Ove | Varegg Team Melkesyre | 15:19 + 03:02 |
6 | Landro,Nils Bjarte | NOTEAM | 16:14 + 03:57 |
7 | Bækkevold,Eirik | Hsi | 16:15 + 03:58 |
8 | Garate,Christian Alejandro | Varegg Team Melkesyre | 17:31 + 05:14 |
9 | Larsen,Øystein Tombre | Varegg Team Melkesyre | 25:11 + 12:54 |
Resultatliste Menn Veteran (55-59 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Standal,Kjell-Rune | NOTEAM | 14:51 + 00:00 |
Resultatliste Menn Veteran (60-64 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Morvik,Arvid | Varegg Fleridrett | 16:29 + 00:00 |
Resultatliste Menn Veteran (65-69 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Høiberg,Arnt Ivar | Varegg Team Melkesyre | 18:23 + 00:00 |
Resultatliste Gutter 11 til 14 år | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
| Haukenes,Gard | Varegg Fleridrett | 21:57 |
| Standal,Nils-Ola | NOTEAM | 14:05 |
| Sørheim,Erlend | Varegg Fleridrett | 13:03 |
| Thomassen,Kristian Fredrik | Varegg Fleridrett | 16:44 |
Hjemmeside:Il. Varegg Fleridrett Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com
11.03.15 20:37:21 eTiming versjon 3.6 Emit as
Lisensen tilhører: EQ Timing