Mellomdistanse Motbakkeløp 2018
Varegg Fleridrett
Fjellveien - Skansemyren
Løpsdag: onsdag 3. oktober 2018
Resultatliste per klasse
Kvinner 19 år og yngre | Kvinner Senior | Kvinner Veteran (35-39 år) | Kvinner Veteran (40-44 år) | Menn Senior |
Menn Veteran (35-39 år) | Menn Veteran (40-44 år) | Menn Veteran (45-49 år) | Menn Veteran (50-54 år) | Menn Veteran (55-59 år) |
Superrekrutter | Gutter 11 til 14 år | Jenter 11 til 14 år |
Resultatliste Kvinner 19 år og yngre | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Tveit Songstad,Ida | Varegg | 04:52 + 00:00 |
2 | Davidova,Erika | Varegg | 05:30 + 00:38 |
3 | Grove,Ellen Lovise | Varegg | 06:03 + 01:11 |
Resultatliste Kvinner Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Dvergsdal,Eli Anne | Varegg | 03:56 + 00:00 |
2 | Færø,Bertine-Helene | Varegg | 04:31 + 00:35 |
3 | Verhofstad,Maike | Gneist | 04:52 + 00:56 |
4 | Seter,Anne Linn | Varegg | 04:58 + 01:02 |
Resultatliste Kvinner Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Munthe-Kaas,Henriette | Varegg | 05:27 + 00:00 |
2 | Toskedal,Nina | Varegg - Fjellgeitene | 05:51 + 00:24 |
Resultatliste Kvinner Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Hatfield,Kimberley Joanne | Hsi | 04:38 + 00:00 |
Resultatliste Menn Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Kjærner-Semb,Markus | Varegg | 03:26 + 00:00 |
2 | Kalchev,Angel | Varegg - Fjellgeitene | 03:48 + 00:22 |
3 | Skeie,Henning | Varegg - Fjellgeitene | 03:49 + 00:23 |
4 | Hystad,Joar | Trott 3 | 04:02 + 00:36 |
5 | Zaurins,Mikus | Powel Construction As | 04:23 + 00:57 |
6 | Fernandez,Carlitos | Marikollen | 04:48 + 01:22 |
7 | Simon,Kristoff Bjørn | Vareggbukkenesløperlag | 05:08 + 01:42 |
8 | Puodziunas,Karl | Influx | 05:22 + 01:56 |
Resultatliste Menn Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Zeivots,Gatis | Kompoc Rt | 04:51 + 00:00 |
2 | Svardal,Stig Jarle | Varegg | 04:56 + 00:05 |
Resultatliste Menn Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Tobiassen,Karl-Magnus | Varegg - Fjellgeitene | 04:20 + 00:00 |
2 | Michelsen,Thomas | SK Baune | 05:38 + 01:18 |
3 | Thomassen,Pål | Varegg | 07:13 + 02:53 |
Resultatliste Menn Veteran (45-49 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Vevle,Ole Mads | Varegg | 04:07 + 00:00 |
2 | Gunnarson,Michael | Varegg | 04:08 + 00:01 |
3 | Instebø,Tore | Varegg - Fjellgeitene | 04:23 + 00:16 |
4 | Byrknes,Odd Andre | Hsi | 04:51 + 00:44 |
Resultatliste Menn Veteran (50-54 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Morken,Jan Frode | Fjellgeitene | 04:12 + 00:00 |
2 | Klanderud,Tore | Varegg | 04:14 + 00:02 |
3 | York,John Nova | Varegg - Fjellgeitene | 06:55 + 02:43 |
Resultatliste Menn Veteran (55-59 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Bertelsen,Ove | Varegg | 05:13 + 00:00 |
Resultatliste Superrekrutter | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
| Almeland-Stub,Vestar | Varegg | 07:18 |
| Alstad,Rolf | Varegg | 05:10 |
| Askvik-Jørgensen,Erik | Varegg | 05:54 |
| Aune-Scott,Lilly | Varegg | 08:09 |
| Bekkenes,Andreas | Varegg | 07:09 |
| Bergmann-Taule,Victor | Varegg | 06:30 |
| Birkeland,Trym Eiken | Varegg | 05:21 |
| Bjørdal,Ophelia Seim | Varegg | 07:49 |
| Bolstad,Andreas | Varegg | 05:39 |
| Dalvin,Hakan | Varegg | 07:34 |
| Eldevik,Jenny | Varegg | 06:18 |
| Eltvik Vindfeld,Aksel | Varegg | 07:10 |
| Hovda,Knut | Varegg | 05:53 |
| Haaheim,Aron | Varegg | 05:08 |
| Knudtzon,Ulrikke F | Varegg | 06:49 |
| Kvamsø,Jakob Jansen | Varegg | 07:22 |
| Lea,Ingrid Bjåstad | Varegg | 09:20 |
| Lea,Marte Bjåstad | Varegg | 09:24 |
| Lekve,Simon Søndervik | Varegg | 07:23 |
| Lid,Iren | Varegg | 12:45 |
| Lilletveit,Johannes | Varegg | 06:18 |
| Linde,Live | Varegg | 08:02 |
| Linde,Ludvig Færø | Varegg | 05:21 |
| Lund,Albert Loftheim | Varegg | 05:12 |
| Lund,Nora Loftheim | Varegg | 07:46 |
| Lundestad,Marte | Varegg | 06:36 |
| Luuko,Juhani | Varegg | 06:24 |
| Matthey,Sunniva Bieker | Varegg | 06:49 |
| Nergaard-Mellingen,Norah Isabel | Varegg | 07:16 |
| Nergaard-Mellingen,Olivia Johan | Varegg | 07:54 |
| Osen,Victoria | Varegg | 06:07 |
| Ramsvik,Ingrid Oma | Varegg | 07:57 |
| Rosenberg,Oscar Johan | Varegg | 05:10 |
| Rygh,Livia | Varegg | 07:17 |
| Rørvig,Salma | Varegg | 06:30 |
| Schilbred-Eriksen,Nora | Varegg | 05:58 |
| Skaar Wictorsson,Nora | Varegg | 07:17 |
| Storsveen,Julian | Varegg | 09:19 |
| Storsveen,Sondre | Varegg | 07:22 |
| Svardal,Signe Bjørnsen | Varegg | 06:30 |
| Sæle,Vemund | Varegg | 07:26 |
| Teigland-Skår,Mons | Varegg | 07:33 |
| Tung,Nina | Varegg | 12:51 |
| Tvinnereim,Eva | Varegg | 07:00 |
| Valland,Jakob | Varegg | 05:27 |
| Vevle,Susanna Sirks | Varegg | 08:01 |
| Watne,Felix | Varegg | 06:48 |
| Yndestad,Adrian | Varegg | 07:05 |
Resultatliste Gutter 11 til 14 år | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
| Sorteberg,Tallak | Varegg | 06:17 |
Resultatliste Jenter 11 til 14 år | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Eldevik,Selma | Varegg | 04:15 + 00:00 |
2 | Rosenberg,Julia Helene | Varegg | 05:22 + 01:07 |
3 | Haaheim,Aurora | Varegg | 05:29 + 01:14 |
4 | Schilbred-Eriksen,Mathea Sofie | Varegg | 05:32 + 01:17 |
5 | Ramsfjell,Linnea | Varegg | 05:42 + 01:27 |
6 | Jangaard,Anna | Varegg | 06:32 + 02:17 |
7 | Mellingen,Cornelia | Varegg | 06:34 + 02:19 |
8 | Haukenes,Tuva York | Varegg | 06:54 + 02:39 |
9 | Tveitevag,Amelia Rebnord | Varegg | 07:07 + 02:52 |
10 | Nordenson,Leonora | Varegg | 07:14 + 02:59 |
10 | Thomassen,Marie | Varegg | 07:14 + 02:59 |
12 | Svardal,Sara Lovise Bjørnsen | Varegg | 09:24 + 05:09 |
03.10.18 20:34:37 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as
Lisensen tilhører: Varegg il